Z činnosti klubu

Nic pro nás není nemožné

Poslání klubu.

Klub přátel vína, je oficiálně registrovaný spolek, který působí při vinotéce U Huberta v Unhošti.

Umožňuje svým členům a jejich hostům, účastnit se v uzavřené společnosti různých klubových akcí a aktivit, jako jsou hudební večery, degustace vín atp., využívat prostor klubu k trávení volného času ( šipky, karty, deskové hry) nebo k pořádání různých setkání či rodinných oslav. Členové mají po dohodě k disposici nejen prostory klubu s obsluhou, ale i kuchyňku a postupně i venkovní prostory zahrady s vybavením pro grilování, ohništěm, hřištěm pro Petanque a dalšími prvky.

....

Soukromý Klub přátel vína Unhošť, Tyršovo náměstí 99. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode