Klub přátel vína

Příjemný odpočinek od každodenního stresu

• Klub přátel vína, je soukromým zařízením, při vinotéce U Huberta, v Unhošti. Slouží svým členům a jimi uvedeným hostům k pravidelným i nepravidelným schůzkám, při dobrém pití, jídle a zábavě.

Hravé čtvrtky

Každý sudý čtvrtek hrajeme v klubu kvízovou hru Chytrý kvíz. Přemýšleli jsme, na co využít lichý čtvrtek a napadly nás Deskové hry a tak vznikly Hravé čtvrtky. Takže pokud nás navštívíte kterýkoliv čtvrtek, máte jistotu že se pobavíte buď u kvízu, nebo velkého množství deskových her, karet, šipek, stolního fotbálku, pukecu a dalších společenských her. Je možné se i domluvit s kamarády a přijít si k dobrému vínku, pivu a něčemu na zub zahrát Vaši oblíbenou hru, kterou si přinesete z domova.

Pokud by jste i vy měli zájem utvořit partu několika týmů a strávit večer při netradiční zábavě a dobrém vínku a jídle, neváhejte a oslovte nás.

Pravidelné akce klubu

Hudební a společenské večery.

Nebude-li uvedeno jinak, začátky v 19.00 hod.

Data plánovaných akcí.:

1. - 10.1. Přestavba interiéru.    11.1. Chytrý kvíz.                        12. - 24.1.Přestavba interiéru. 25.1. Chytrý kvíz.                    26.1. - 7.2.Přestavba interiéru.  8.2. Chytrý kvíz.                    22.2. Chytrý kvíz.

23.2. Hudební večer, hraje Dana           a spol.

7.3. Chytrý kvíz.                      8.3. Hudební večer, hraje Jež -band.

V únoru, v případě uzdravení členů kapel možné hraní  Krčmářů. Bude případně ohlášeno SMS.

Počet míst v klubu je omezen. Na všechny akce je potřeba se předem telefonicky přihlásit na 602 239 950.

Aktuality a novinky

Aktuální zamyšlení

Vážení

Tak tu máme opět Nový rok a sním i začátek nového roku 2024. Všichni jsme samozřejmě zvědaví co nám nového přinese, ale budeme i rádi, když nám vše staré a dobré zachová.

My jsme se ve vinotéce rozhodli, i když tak trochu za přispění náhody, že hned začátkem nového roku provedeme v klubu menší rekonstrukce. Jelikož se nám v minulých letech osvědčilo zavedení piva do nabídky klubu, provedeme rekonstrukci výčepního pultu, resp. baru. Dále jsme uvažovali o možných vylepšeních nabídky klubové činnosti v našich podmínkách. ( Nechceme jít cestou zaměstnanců a chceme zachovat formu spolkové, neziskové činnosti). Jako novinka v našich možnostech se nám jeví zavedení nabídky firemních školení. Proto chceme postupně vybavit klub nějakými prvky audiovizuální techniky, která by se dala i využít pro jiné formy provozu.

Z toho důvodu bude klub v lednu uzavřen a proběhnou pouze dva Chytré kvízy, jejihž frekventanti omluví krátkodobá nepohodlí a omezení během rekonstrukcí. Zároveň překleneme i dočasnou absenci kapel ( nemoce a lázně) v lednu.

Nejpozději od poloviny února se však opět budeme těšit na Vaší přízeň.

Kulinářské a nápojové ochutnávky

Při dobré zábavě jednomu vyhládne...

Soukromý Klub přátel vína Unhošť, Tyršovo náměstí 99. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode